Medewerkers

 

Jan Albert
Internationale betrekkingen/RASAB - Databeheer - Onderscheidingen Wetenschapscommunicatie - Klasse Natuurwetenschappen en Klasse Technische Wetenschappen
02 550 23 17 - jan.albert@kvab.be

Nathalie Boelens
Pers en communicatie - Standpunten - Publicaties - Klasse Menswetenschappen
02 550 23 20 - nathalie.boelens@kvab.be

Geert Bonaers
Logistiek - Secretariaat
02 550 23 80 - geert.bonaers@kvab.be

Kris Brossé
Coördinatie Logistiek - Zaalreservaties    
02 550 23 19 - kris.brosse@kvab.be

Charlotte Dua
Boekhouding en facturatie - Ondersteuning personeelsbeleid - Grafische vormgeving    
02 550 23 18 - charlotte.dua@kvab.be

Inez Dua
Coördinatie genootschapswerking - Denkersprogramma - Klasse Kunsten
02 550 23 33 - inez.dua@kvab.be

Nico Lambrecht
Secretariaat - Bestellingen publicaties - Contactfora - Nationale Orden    
02 550 23 30 - nico.lambrecht@kvab.be

Hans Rombaut
Nationaal Biografisch Woordenboek - Archief - Prijzen (Frans Van Cauwelaert, VWS en KVAB-fondsen) - Academieberichten - VLAST    
02 550 23 59 - hans.rombaut@kvab.be

Bert Seghers
Jonge Academie - VCWI    
02 550 23 32 - bert.seghers@kvab.be

Ellen Serrien
Secretariaat - Academisch Cultureel Forum - Secretariaat RASAB     
02 550 23 22 - ellen.serrien@kvab.be